KONST / Litografier / Färglitografi 14499017
nr 1449 9017
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Komposition med träd. Signerad, färglitografi, numrerad 254/260. Bladets mått: 78x56 cm, oramat löst blad
Kondition: bladet med smärre skada
Utrop:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:10:22
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel